Sveicināti!

Man patīk fotografēt kāzas. Tas ir jautri un pozitīvi. Cilvēki ir laimīgi, skaisti ģērbti un brīnišķīgā noskaņojumā. Esmu pārliecināts,ka daudziem šī diena var kļūt par svarīgāko mirkli viņu dzīvē. Tāpēc mēs cenšamies,lai padarītu šo dienu pēc iespējas interesantāku. Ir lieliski, ka diena ir daudzveidīga un dinamiska- var gan smieties un būt rotaļīgi nebēdnīgiem, gan raudāt un būt nopietniem . Tas palīdz man socializēties,uzlabo manas komunikācijas iemaņas , sedz radošo projektu realizācijas izdevumus. Šajā gadā esmu ieplānojis 20 dienas veltīt kāzu fotogrāfijai, tāpēc, ja Jūs , vai Jūsu draugi meklē kāzu vai citu svinību fotogrāfu,man būs gods atspoguļot šo dienu pozitīvi un skaisti. 

Kā to panākt?

Pieredze foto sesijās un modeļa izskats  nav obligāti  nepieciešams-svarīgi atklāt patiesas emocijas-tas ir viss, kas jums vajadzīgs! Pārējais ir tehnikas jautājums. Abpusēja mīlestība, vēlme būt kopā, Jūsu emocijas, kas piepildītas ar maigumu, veidos brīnišķīgu pasauli, kur visi izskatīsies skaisti!
Mēs atcerēsimies šo dienu spilgtās emocijās un fotogrāfijās, jo kāzas-tie ir svētki!

Lai šī diena noritētu maksimāli efektīvi , mēs pārdomāsim dienas grafiku, optimizēsim laiku, nepieciešamības gadījumā  sameklēsim vietu romantiskajai pastaigai, izveidosim norises vizuālu skici. Pārdomāsim izdevīgākos rakursus un  situācijas. Svarīgākais, lai jaunais pāris nebūtu pārņemts ar norises organizēšanu, bet ar to nodarbotos draugi vai profesionāli organizatori, jo šai dienai ir jāpaiet skaisti un bez rūpēm!

Ja jūs, vai jūsu paziņas un draugi meklē fotogrāfu, esmu ar prieku gatavs pieņemt pasūtījumu! 
Ar mani var sazināties pa e pastu vai mob. telefonu, lai rezervētu datumu. Katrs piedāvājums tiek konsultēts un mēs kopīgi sagatavosimies kāzām.

Mani uzdevumi:

Emocijas kadrā ir vienmēr dzīvas un patiesas, tieši tās, kuras Jūs tajā brīdī izjūtat. Es rūpējos par savu reputāciju un cenšos, lai jaunajam pārim, viņu vedējiem, viesiem un vecākiem būtu komfortabli ar mani komunicēt un strādāt. Mēs esam vienota komanda un šajā dienā viss ir notiek perfekti saskaņoti.

Kvalitāte:

Es izmantoju profesionālo Canon tehniku, man ir 2 pilnkadra fotokameras ar diviem L klases tālummaiņas objektīviem, kuru kopējais fokusa attālums ir no 24 līdz 200 milimetriem, kā arī fiksētu objektīvu parks: 35, 50, 85 un 100 milimetri. Lai nodrošinātu efektīvu darbību banketā vai ceremonijā, es izmantoju 3 mobilās zibspuldzes.
Rezultātā Jūs saņemsiet skaidras, piesātinātas, augstas izšķirtspējas fotogrāfijas, kas piemērotas drukāšanai līdz 1 metram garajā pusē.

Produkts:

Fotogrāfiju skaits ir atkarīgs no sesijas ilguma un dienas intensitātes, vidēji 60 fotogrāfijas stundā.
- Pēc pasūtījuma saņemšanas, saņemsiet 2 fotoattēlu komplektus, drukāšanai un izmantošanai internetā.
- Materiāla piegādes noteikumi ir iepriekš saskaņoti un noslēgti līgumā. Iespējamais apstrādes laiks ir no 2 līdz 4 nedēļām.
- Visi fotoattēli tiek apstrādāti autora stilā, lielie portreti tiek retušēti.

Uzticamība:

- Fotografēšanā tiek veikta ar 2 kamerām, kas aprīkotas ar dubulto atmiņas karšu slotēm.
- Fotoattēli tiek saglabāti vairākos neatkarīgos informāciju nesējos.
- Apstrādātas fotogrāfijas tiek glabātas 1 gadu un būs pieejamas pēc pieprasījuma.
- Klients ar fotogrāfu slēdz līgumu un visi pasūtījuma izpildes nosacījumi ir iepriekš noteikti.
- Parakstot līgumu, klients veic garantijas summu 100 eiro.

Cena sākot no 35 euro stundā

Papildus pakalpojumi:

- Studijas impulsa gaismās - 35 eiro.
- Otrs kāzu fotogrāfs - no 15 eiro/st.
- Love Story fotosesija - 100 eiro.
- Flaš karte ar Jūsu foto - 20 eiro.
- Slaidšova izveidošana - 50 eiro.

- Transporta izdevumi - 20 eiro/100km

Ar cieņu,

Juris Justs

Tālrunis: +371 26364112

E-pasts: justsjuris@gmail.com

Pieteikšanās fotosesijai


*

**

0

 .